Od rękodzieła do stron WWW

 

Wiem że to połączenie dość nietypowe, ale tak właśnie jest. Z zamiłowania jestem rękodzielnikiem i zajmuję się tą branżą „na poważnie” od ładnych kilku lat. „Na poważnie” oznacza sprzedaż materiałów do rękodzieła, prowadzenie platformy sprzedażowej, social mediów związanych z firmą i marką, którą reprezentuję. Na własne tworzenie zostaje mi najmniej czasu, ale wykradam go kiedy tylko mogę. Zamykam się wtedy w świecie filcu, koralików i innych drobiazgów, z których powstają moje prace.
Tworzenie stron internetowych przyszło do mnie niedawno i jest ucieleśnieniem moich zawodowych marzeń z czasów, kiedy jeszcze nie było internetu. Byłam wtedy w podstawówce – pewna tego, co chcę robić w życiu. Jak to w życiu – moje życie zawodowe potoczyło się zupełnie inaczej.
Ponieważ na spełnianie marzeń nigdy nie jest za późno, postanowiłam zająć się tym na poważnie – wykorzystując swoje artystyczne zamiłowania z jednej strony, a z drugiej całą techniczną wiedzę, którą zdobyłam przez wszystkie lata działania w branży rękodzielniczej. Oczywiście w dalszym ciągu się szkolę i douczam w tej materii. W ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy przerobiłam zawrotną ilość kursów, webinarów i bootcampów. Moje dzieci patrzą na mnie jak na kosmitkę i nie potrafią zrozumieć czemu to robię skoro już nie muszę chodzić do szkoły 🙂