Projektowane przeze mnie strony internetowe oparte są na popularnym systemie CMS (system zarządzania treścią). Dzięki temu masz pewność, że rozwiązania, które proponuję są sprawdzone i w dużej mierze niezawodne. Łatwo wprowadzić do takiej strony zmiany, a także łatwo ją rozbudować i poszerzyć o nowe funkcjonalności, takie jak blog czy sklep internetowy.

Tak naprawdę każda strona jest inna i trudno jest podać sztywną cenę bez poznania Twoich oczekiwań, jednak na podstawie swoich dotychczasowych realizacji proponuję dwa pakiety.

 

PAKIET PODSTAWOWY

Obejmuje stworzenie podstawowej strony internetowej – tzw. wizytówki. Zawiera do 5 podstron – np. o mnie, galeria zdjęć, cennik, kontakt, mapa dojazdu.

Cena: od 800 PLN netto

 

PAKIET ROZSZERZONY

Obejmuje stworzenie strony internetowej do 10 podstron, z blogiem lub możliwością dodawania aktualności. W pakiecie otrzymujesz także szkolenie z obsługi strony oraz pomoc przy jej obsłudze przez pierwszy miesiąc od uruchomienia.

Cena: od 1500 PLN netto

 

CO SIĘ KRYJE W SŁOWIE „od”?

Dodatkowe usługi, których będziesz potrzebować – pomoc przy wyborze grafiki, dodatkowe funkcjonalności itp. Wszystko uzgadniamy przed ich wdrożeniem, gwarantuję, że nie ma tu żadnych ukrytych kosztów.

 

CO OTRZYMUJESZ GRATIS?

Moje absolutne zaangażowanie w projekt

Pomoc w wyborze domeny i hostingu

Porady w kwestiach wizualnych – jestem perfekcjonistką jeżeli chodzi o kwestie doboru kolorów, kompozycji i ogólnego wrażenia – zwracam uwagę na najdrobniejsze szczegóły, nawet jeżeli nadwyręża to mój czas.

Porady w kwestiach technicznych (w zakresie zagadnień, którymi się zajmuję)

 

OPIEKA NAD STRONĄ

Każdą stroną, nawet tą najprostszą trzeba się odpowiednio opiekować – aktualizować, sprawdzać czy jest widoczna w internecie i wyszukiwarkach, wykonywać kopie zapasowe itp. Jeżeli nie czujesz się na siłach by robić to samodzielnie oferuję Ci taką usługę.

30 PLN netto miesięcznie za bieżące administrowanie stroną

100 zł netto za jednorazowe zaktualizowanie wszystkich elementów, ewentualne drobne poprawki i sprawdzenie czy wszystko działa jak należy

od 200 zł netto miesięcznie – jeżeli chcesz, bym dodatkowo regularnie dodawała treści na Twoją stronę/bloga w oparciu o otrzymane od Ciebie materiały

 

DOMENA I HOSTING

Domenę i hosting możesz zarejestrować i opłacić samodzielnie lub z moją pomocą. Mogę także zająć się tym za Ciebie i pilnować tych spraw na bieżąco. Raz w roku przed wygaśnięciem usługi wystawię Ci fakturę obejmującą obie kwestie i dopilnuję, żeby strona nie znikła w sieci.

Koszt domeny to zazwyczaj ok. 100 zł netto rocznie (jest zależny od tego co jest za kropką czyli .pl, .eu, .com itp.). Pierwszy rok korzystania z domeny najczęściej jest darmowy.

Koszt hostingu jest różny – zależnie od firmy, w której wykupujemy usługi.

Ja oferuję hosting w cenie 100 PLN rocznie. Strona jest umieszczona na serwerach w home.pl. Korzystam z ich usług od wielu lat i wiem, że cena idzie w parze z jakością i bezpieczeństwem. W tej kwocie otrzymujesz skrzynkę mailową z adresem twoja_nazwa@twoja.domena (np. moja to biuro@kreatywny-zakatek.pl).

 

SOCIAL MEDIA

To ważny element działalności. Pierwszy krok to założenie profili i podlinkowanie ich na stronie. Kolejny to regularne dodawanie na nich treści, bieżące odpowiadanie na komentarze i wiadomości. W każdej z tych czynności mogę Ci pomóc lub Cię wyręczyć.

Założenie i skonfigurowanie pierwszego profilu 100 PLN netto,  Założenie i skonfigurowanie kolejnego – 50 PLN netto.  Cena zawiera szkolenie z dodawania treści oraz zasad panujących w social mediach.

Opieka nad jednym profilem społecznościowym to koszt od 100 PLN netto miesięcznie. Cena obejmuje 2 posty tygodniowo w oparciu o otrzymane treści, odpowiadanie na komentarze i wiadomości.

Dodatkowe usługi w tym obszarze proponuję omawiać na bieżąco zależnie od potrzeb. Wtedy zaproponuję Ci cenę w oparciu o nasze ustalenia – zawsze przed wykonaniem usługi. Płacisz za to, na co się wcześniej umówiliśmy.

 

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości zapraszam Cię do kontaktu ze mną.